Komunikace

S vedením týmu je poměrně dost starostí a práci nám často komplikují zbytečnosti. Mnohdy nevíme, kdo a z jakého důvodu se nezúčastní nějaké akce.

Pro zjednodušení je několik komunikačních kanálů:

WhatsApp skupiny

V rámci WhatsApp skupin zveřejňujeme přihlašovací tabulky na turnaje a akce. Vzhledem k tomu, že na počtu hráčů je závislá příprava akce (objednávání ubytování, rozvržení jídla, koordinace dopravy, příprava soupisky a nasazení hráčů do jednotlivých zápasů,…) je nezbytné reagovat obratem. I když účast (neúčast) projednáte s trenérem osobně, je nutné i tak vyplnit tabulku, protože evidovat všechny telefony, SMS a osobní dohody prostě nemůžeme.

C-Oznámení žáci, C-Oznámení kadeti

Skupiny pro hráče a rodiče v příslušné kategorii. Tady jsou zveřejňovány všechny důležité informace pro hráče v dané kategorii: je nutné sledovat a reagovat (jinak to komplikuje organizaci trenérům). Příspěvky zde jsou pouze od trenérů, plevelení je zakázáno. Zpětná komunikace přes C-Rodiče či C-Soft.

C-Soft

Obecná skupina s neomezeným přístupem pro rodiče, hráče, trenéry i příznivce, kam je možné psát různé vzkazy, domlouvat se o dopravě, přidávat fotky. Plevelení je povoleno. Důležité informace jsou zde pouze v kopiích, můžete ji nesledovat (vypnutí či ztlumení notifikací apod.).

C-Rodiče

Skupina pro komunikaci rodičů s trenéry o věcech, o kterých hráči nemusí vědět – např. vybírání dárků, dotazy k akcím, řešení financí atp. Důležité informace jsou zde pouze v kopiích, můžete ji nesledovat.

Facebook

Profil SC Canaries

Veřejná prezentace klubu na Facebooku.

Skupina Canaries jr’s

facebook.com/groups/527511382237077/

Soukromá skupina, je potřeba požádat o členství. Umisťujeme sem různá videa, která ukazují zajímavé momenty ze zápasů, tréninkové metody apod.

Je možné sem přidávat fotky ze zápasů, příspěvky, týkající se týmu, softballu, baseballu atd.

Webová stránka

sc.canaries.cz

Umísťují se zde veřejně dostupné aktuality, články se zhodnocením proběhlých akcí, dokumenty k chodu klubu.

Není nutné aktivně sledovat, slouží především pro veřejnou prezentaci klubu.

Náhled webu